Ladás és Retropartyzánok pólók, bögrék, matricák és A vilniusi varázsló c. könyv

Ismét elérhetők nagy méret választékban a más ismert öt mintával (kereklámpások, duplakörlámpások, versenyautók, rendőr-taxi, és kockaladák) a kizárólag az egyesületünknél támogatás fejében kapható pólók.

Van két új mintánk is a Retropartyzánok szellemiségéhez híven. Az egyiken egy Trabant-Skoda-Dacia-Nagy Polski négyes, a másikon egy Wartburg-Zastava-Moszkvics hármassal.

A pólók mellett 20 féle retró keleti jármű sziluett matricája is elérhető 8*8 cm-es méretben. VAZ 2101, 21011/13, 2102, 2103, 2104, 2105, 2106, 2107, 2108/09, Niva, VFTS, Skoda 1000 MB és 120, Trabant 601, Zaporozsec 968, Wartburg 312, Wartburg 353, Moszkvics 408 és 2140, Volga M24.

Kizárólag egyesületünknél érhető el a Stasys Brundza életéről szóló  rengeteg soha nem publikált képpel illusztrált könyv, Valdas Valiukevicius műve, A vilniusi varázsló.

Az igénylés menete a következő:

1. Kérek egy emailt a meleg.norbert@veteranzsiguli.hu címre a kívánt póló méretével és a minta megjelölésével, a kívánt bögrék vagy matricák mintájának megjelölésével. A vilniusi varázsló c. könyvhöz való hozzájutás részleteiért ugyanerre a címre kérnék írni.

2. Ha visszaigazoltam, hogy a keresett póló, bögre, matrica van, akkor kérem hogy a támogatást az Egyesület Raiffeisen Banknál vezetett számlájára utaljátok át: 12072552-01258852-00100004, a megjegyzésbe mindenképpen írjátok be, hogy “támogatás póló” vagy “támogatás bögre” vagy “támogatás póló+bögre”. Ha nem a saját számlátokról utaltok, akkor nevet is kérünk. Ha nem így tesztek, nem tudjuk azonosítani az utalásokat.

Az elvárt támogatás egy pólóért 2800, a bögrékért 1500 Ft és a matricákért darabonként 300 Ft. A postázás 1500 Ft rendeléstől ingyenes!

Pólókból felnőtt méretekből általában van M, L, XL, XXL, XXXL, gyerekméretből XS, S, M, L, XL, és kapható női szabású S, M, L és XL-es póló is. Sajnos nem mindig van teljes minta és méretválaszték, ezért szükséges az előzetes konfirmáció. A Retropartyzánok mintás pólókból gyerekméretek jelenleg nincsennek. A bögrékből pedig csak kockalada és rendőr-taxi minta érhető el most.

A következő minták vannak:

KereklámpásokDuplakörlámpásokKockákVersenyautók (VFTS+Gr2 1600-os)Rendőr+taxi

És persze a gyerekméretek is vannakA bögrékből ugyanezek a minták kérhetők

A szállítás biztonságosan csomagolva, dobozban történik.

This entry was posted in 2011. II.negyedév, Hírek and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

53 Responses to Ladás és Retropartyzánok pólók, bögrék, matricák és A vilniusi varázsló c. könyv

 1. mayer zsolt says:

  Szeretnék polot rendelni,de nem tudom,hogy kell.A tel.számom 06302615462.Ha megtennéd,hogy felhivsz megköszöném.

 2. Lilu2107 says:

  Kedves Veteránzsigulisok!
  Kérdésem az lenne,a fenti mintákat kizárólagosan pólóra nyomtatják?Esetleg női felső(akár rövid/hosszú ujjú)nem jöhet szóba?A grafikák gyönyörűek,a későbbiekben mindenképp szeretnék rendelni belőlük,de így,a tél közeledtével szívesen hordanám akár egy hosszú ujjú felsőn is.Esetleg egy tavaszi-nyári rallyn,Lada-találkozón,de egy kicsit nőiesebb”változatban,testhezálló felsőn…Ha nem lehetséges,természetesen marad majd a póló:)Válaszukat előre is köszönöm!

 3. Pingback: Veterán Zsiguli pólót karácsonyra! | Veterán Zsiguli, Veterán Lada, Retro Zsiguli

 4. Zelencz György says:

  Kedves Veteránzsigulisok!
  Az lenne a kérdésem hogy csak erre a fajta pólóra nyomtattok? Mert nem valami vastag, félő hogy hamar elszakad! Esetleg egyéni kérésre nem készitettek?
  Válaszotokat előre is köszönöm!

 5. Nagy Bence says:

  Sziasztok!
  Van pár kédésem, először is, lehet még rendelni a pólókból?
  Másrészt: egy méret táblázat nincs a pólókról valahol? AZ L és az XL-es modelleknek lennék kíváncsi az értékeire (hosszúság, szélesség, stb.) mivel gyakorta e két méret között ingázok :)

 6. Baliga Norbert András says:

  Sziasztok!
  Érdeklődni szeretnék, hogy a pólókon csak “csoportkép” van? A kérdésem az lenne, hogy a pólóra lehetne egyedül egy 2107-est nyomtatni, egy másik pólóra pedig egy 21011-est?
  A bögréből is megoldható ez?
  Válaszotokat köszönöm.

 7. Gosztonyi Lilla says:

  Üdvözletem!
  Ha szabad érdeklődnöm,női póló esetleg kilátásban van már?Március végén kezdődik a rallyszezon,a versenyautós mintával mindenképp szert szeretnék tenni egy felsőre-lehetőség szerint női változatban.A választ előre is köszönöm!

 8. Bukta János says:

  Üdvözlet.

  Szeretnék érdeklődni hogy a kockákból van-e XXL méret?

 9. Szabó Norbert says:

  Helló,érdeklödnék h mintákat csak fehér polóra csináltok vagy másra is?Köszi

 10. Gosztonyi Lilla says:

  Üdvözletem!
  A jelek szerint,rendelhető már női változatban póló?Színe végül fehér,vagy rózsaszín lett?(Bár bevallom,az első variációnak jobban örülnék…)Nagyon rendelnék már belőle,két hét múlva rallyra megyek,szuper lenne:)Köszönöm előre is a választ!
  Üdv,
  Gosztonyi Lilla

 11. Atis 21011 says:

  Azt szeretném megkérdezni,h esetlek külföldről is lehet rendelni?
  Én Ukrajnában lakom Ungváron és nagy vágyam lenne 1 ilyen Ladás póló :)
  A választ előre is köszönöm!
  Tisztelettel 1 Kártátaljai LADAHIVŐ :D

 12. Mayer Zsolt says:

  Szeretnék rendelni egy polot.06303403744.Köszönöm.

 13. Gambár Norman says:

  Heló!
  Esetleg lenne e s-es méret a kockákból??
  Köszi.

 14. Gambár Norman says:

  Akkor esetleg a versenyautósból vagy a rendőr+taxisból s-es be férfibe??
  köszi.

 15. ladadevil says:

  Érdekelne van e M-es méretmben a kockákból vagy a versenyautósból vagy a rendőr taxisból.

 16. ladadevil says:

  És hogy van az hogy tagoknak olcsóbb aki beregisztrált??

 17. ladadevil says:

  A postázás még mindig ingyenes??

 18. Gambár Norman says:

  Elküldtem egy megrendelést erre az emailra meleg.norbert@veteranzsiguli.hu és nem kaptam semilyen visszaigazolást mit tegyek most???

 19. Forgács Gábor says:

  Hello!

  Érdekelne, hogy extra méret van-e készleten (XXXL), vagy ha nincs le tudnád írni, hogy milyen méretű az xxl-es (szél, hossz). Engem a kereklámpás póló érdekelne.

  Köszönöm, üdv.:
  Gábor

 20. Honza Hošek says:

  Dobrý den jsem z české republiky . na vašich stránkách mě zaujaly některá auta Vaz 2101 jelikož také jedno vlastním . A proč a čím mě zaujala jde o pneumatiky obzvlášť na těch z roku 1971 o ty co buď to jsou pravé ruské nebo tak vypadají je snad možně tyto pneumatiky s jemným vzorkem ještě někdy v Maďarsku Koupit pokud ano tak kde a jak se jmenují jako typově… Děkuji za pomoc Jan Hošek z České republiky

 21. Kapui Dalma says:

  Sziasztok!!

  Érdeklődnék hogy a Duplakörlámpások című póló postaköltséggel együtt mennyibe kerül, és ugyan ez a mintás bögre is?

  Válaszodat előre is köszönöm!!

 22. Kapui Dalma says:

  És a postázás még mindig ingyenes?

 23. Akkerka says:

  Sziasztok!

  Érdeklődnék, hogy úgy lehet kérni a mintát, hogy a honlap címe ne legyen rajta feltüntetve ?
  Köszönöm előre is.

 24. Dudás Nikolett says:

  Helló! Szeretnék több dolgot is rendelni Tőletek. Lehetséges lenne? Köszi! Niki

 25. Rostás Lajos says:

  Érdeklődni szeretnék hogy mennyibe kerülnek a bögrék, és a pólók!!
  előre is köszönöm !!

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!