Lada 2101-3 1200S Kis törődést igénylő állapotban 56.000 km

Székely Ádám

Lada 2101-3 1200S Kis törődést igénylő állapotban 56.000 km

Hozzászólás Szerző: Székely Ádám » 2017.01.11. 17:53

Eladó sorba került szeretett Lada 2101-3 típusú autóm.
2010-ben első idős tulajtól vásároltam. Valós 56.000 km-t futott, de hozzám kerüléséig sajna utcán lakott.
Jómagam mindössze 12.000km-t mentem vele a 7 év alatt, konkrétan nyári autó volt.
Autószerelőként megbecsültem, minden korából adódó hibát megjavítottam rajta.
Új karburátort (Gyári Orosz), és elektromos gyújtást kapott. Összes elöregedett tömítés és szimering cserére került.
Karosszéria gyári állapotú, a bal oldali emelőbak és kereszttartó cseréje szükséges, jobb oldalon már megtörtént a csere, Sopron legjobb karosszériása maradéktalanul helyreállította a gyári állapotot,és minőséget.
Az eladás oka: Az utcán tartás miatt előjött esztétikai hibák(leginkább lemattult, itt-ott belejavított fényezés, kavicsfelverődések, apró hólyagok), a belső térben szükséges igazítások, illetve a fent említett karosszériajavítás miatt jelenleg nem alkalmas Muzeális Minősítésre azaz OT vizsgára. Az utólagosan beépített tetőablak megfelel a minősítésen, viszont pontlevonás jár érte.
Sok „Jó veterán alap”-ként hirdetett elhasznált rommal ellentétben ez az autó a kért és kapott árajánlatokból számított 100-150.000Ft közötti költséggel ténylegesen megjelenhet,és sikeresen vizsgázhat Veteránként.
Az autó árából Édesapám szintén 30 év feletti, újonnan vásárolt Zsigulijának, és 1981-es MZ motorjának Veterán vizsgáztatására kerül sor.
A fényképek nyáron készültek. Az Allianz biztosító kérdés nélkül TELJESKÖRŰ CASCO BIZTOSÍTÁST KÖTÖTT AZ AUTÓRA.
A pénz nem kenyérre kell, ezért Az ára értelmes keretek között alkuképes.

Hirdetés, és képek:

https://www.hasznaltauto.hu/auto/lada/2 ... p-11023047

Ára 575.000 Ft,

EGYESÜLETI TAGOKNAK KEREK 500.000, azaz a fele javítási költséget elengedem :)

Érdeklődni telefonon!
Székely Ádám
06/30/483-1227

Válasz küldése